Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Zarządzenie Trumpa w sprawie imigracji – szkodliwe skutki szkolenia medycznego i opieki zdrowotnej ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Po tym wyczerpującym emocjonalnie i finansowo procesie, gracz przesyła listę rankingową rang i czeka na wynik meczu. Proces ten wymaga zwykle co najmniej 2-letnich przygotowań, a jedynie śmietanka studentów medycyny i lekarzy z zagranicznych szkół medycznych pasuje do amerykańskich programów pobytowych – stażyści, którzy wykazali się talentem i zaangażowaniem, ciężko pracowali i dokonali znacznego postępu. inwestycje finansowe, aby osiągnąć szczyt absolwentów medycznych szkoleń. Ten wyczerpujący proces stanowi skrajną weryfikację w najlepszym wydaniu.
Zarządzenie jest zatem szkodliwe dla GME, dobrze zaprojektowanego procesu, który przenosi ciężko pracujące IMG na pozycje treningowe, które w przeciwnym razie pozostałyby niewypełnione. Od kiedy prezydent Trump podpisał rozkaz, nastąpiło pandemonium wśród mieszkańców, kolegów i biur GME w całym kraju. Stworzyło to wiele niepewności i może prowadzić komitety selekcyjne do ponownego przemyślenia swoich wyborów kandydatów na podstawie kraju pochodzenia. Obecnie programy szkoleniowe poszukują porad od swoich wydziałów GME i prawników o rankingu lekarzy z siedmiu zakazanych krajów i ze wszystkich krajów o muzułmańskiej większości, a także wszystkich wnioskodawców, którzy potrzebują wiz. Chociaż szpitale i dyrektorzy programów szkoleniowych mogą mieć dobre intencje i chcą zagwarantować, że ich dobrzy lekarze przyjeżdżają do lipca, aby rozpocząć szkolenie w odpowiednim czasie, zakaz prowadzi do niezamierzonej dyskryminacji religijnej i rasowej.
Droga do zostania kompetentnym, dobrze wyszkolonym lekarzem jest pełna wyzwań, od długich godzin i lat, przez stresy życiowe i zawodowe, po dług finansowy. Lekarze nie potrzebują dalszych przeszkód i zmartwień narzuconych przez nierozsądne zamówienia. Imigranci sporządzili długą listę składek do amerykańskiego systemu opieki zdrowotnej i do nauki w ogólności – osiągnięć wykraczających poza kraj pochodzenia, a także religię, rasę, kolor skóry, pochodzenie etniczne, płeć i orientację seksualną.
W obliczu nakazu wykonawczego, widzieliśmy wylanie wsparcia od pacjentów, kolegów, kierowników programów, wykładowców i personelu szpitala – wszyscy oni honorują różnorodność, która pomaga uczynić ten kraj wielkim. Jak powiedział jeden z naszych pacjentów: Głosowałem na Trumpa, ale nie ma mowy, że pozwolę mu go zabrać, doktorze!
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne pod adresem.
Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają stanowisko Centrum Medycznego Uniwersytetu w Pittsburghu.
Ten artykuł został opublikowany lutego 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
From the Heart and Vascular Institute, University of Pittsburgh Medical Center, Pittsburgh.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Pełny tekst zarządzenia wykonawczego: akcja Trumpa ograniczająca uchodźców do amerykańskiego New York Timesa. 27 stycznia 2017 r. (Https://www.nytimes.com/2017/01/27/us/politics/refugee-muslim-executive-order-trump.html).

2. Komisja Edukacyjna dla zagranicznych absolwentów medycyny Raport roczny za 2015 r. (Http://www.ecfmg.org/resources/ECFMG-2015-annual-report.pdf).

3. Krajowy program dopasowywania rezydentów. Wykresy wyników w meczu: międzynarodowi absolwenci medycyny: charakterystyka międzynarodowych absolwentów medycyny, którzy dopasowali się do preferowanych specjalizacji w 2016 Main Residency Match. 2nd ed. Wrzesień 2016 r. (Http://www.nrmp.org/wp-content/uploads/2016/09/Charting-Outcomes-IMGs-2016.pdf).

4. Krajowy program dopasowywania mieszkańców i Komisja Edukacyjna dla zagranicznych absolwentów medycyny. Wykresy wyników w meczu: międzynarodowi absolwenci medycyny: charakterystyka kandydatów, którzy dopasowali się do preferowanej specjalizacji w głównym meczu w 2013 roku. 1st ed. Styczeń 2014 (http://www.ecfmg.org/resources/NRMP-ECFMG-Charting-Outcomes-in-the-Match-International-Medical-Graduates-2014.pdf).

5. US Citizenship and Immigration Services. Program Conrad 30 Waiver (https://www.uscis.gov/working-united-states/students-and-exchange-visitors/conrad-30-waiver-program).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (7)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: xylometazolin uzależnienie Kraków, xylometazolin uzależnienie, xylometazolin uzależnienie bielsko biała ]

Tags: , ,

No Responses to “Zarządzenie Trumpa w sprawie imigracji – szkodliwe skutki szkolenia medycznego i opieki zdrowotnej ad”

 1. Lilianna Says:

  Mam obsesję punkcie potworności jaką jest tętniak mózgu.

 2. Marshmallow Says:

  [..] Cytowany fragment: dieta podczas menopauzy[...]

 3. Twitch Says:

  Profilaktyka to regularne badania

 4. Married Man Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu odżywki warszawa[...]

 5. Iga Says:

  Ułożenie chorego na boku uchroni poszkodowanego przed zachłyśnięciem się własnymi wydzielinami.

 6. Nacho Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: restauracje katowice[...]

 7. Alicja Says:

  ból długo się utrzymuje należy udać się do lekarza

Powiązane tematy z artykułem: choroba bostońska wikipedia jovesto cena xylometazolin uzależnienie