Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Wymiana międzynarodowa i medycyna amerykańska ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Wielu z tych wykładowców również przyczynia się do globalnej opieki zdrowotnej i pomocy ofiarom klęsk żywiołowych w amerykańskich organizacjach opieki zdrowotnej, które wysyłają ważne wiadomości do świata o amerykańskich wartościach. Podobny obraz pojawia się w przypadku szkoleń stacjonarnych w zakresie chorób wewnętrznych. W 2016 r. Ponad 50% z 7024 pozycji w zakresie chorób wewnętrznych w meczu rezydentów w USA wypełniali międzynarodowi absolwenci medycyny.2 Chociaż większość z tych stażystów pochodziła z krajów innych niż siedem dotkniętych 90-dniowym zakazem, ostatni raport cytujący Stowarzyszenie Amerykańskich Koledży Medycznych wskazuje, że 260 międzynarodowych absolwentów medycyny obecnie aplikuje do amerykańskich praktyk pobytowych z tych krajów3. Międzynarodowi absolwenci medycyny wypełniają luki w dostępie do niedocenianych społeczności, w tym społeczności wiejskich i rdzennych Amerykanów, a także opiekują się amerykańskimi weteranami w System zarządzania weteranem. Ponadto wielu praktykantów medycyny wewnętrznej spędza teraz czas w krajach rozwijających się w czasie ich pobytu. Te doświadczenia zapewniają wgląd w dostarczanie opieki zdrowotnej przy ograniczonych zasobach i wzmacniają zaangażowanie wielu uczestników w obsługę słabszych grup społecznych.
Chociaż zakres obecnego rozporządzenia wykonawczego jest ograniczony do siedmiu krajów, liczba osób dotkniętych medycyną akademicką nie jest mała. Na przykład w ramach Partners Healthcare (głównie Massachusetts General Hospital i Brigham and Women s Hospital) dotkniętych jest ponad 100 pracowników. Co najmniej 20 osób ubiegało się o wizę w konsulacie Stanów Zjednoczonych za granicą lub przygotowywało się do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Dwóm osobom nie wolno było wchodzić na pokład ich lotów w dniu wydania zarządzenia wykonawczego. Jak dotąd zidentyfikowano siedemdziesiąt osiem osób z aktywnymi wizami z tych siedmiu krajów. Liczby są jeszcze większe, gdy uwzględniamy posiadaczy zielonej karty, którzy są obywatelami wyznaczonych krajów i zagranicznych absolwentów amerykańskich szkół posiadających pozwolenia na pracę dla studentów.
Wstrzymanie programu Visa Interview Waiver może powodować poważne zaległości w przetwarzaniu nowych i przedłużanie wiz dla stażystów z dowolnego obcego kraju – opóźnienia stwarzające poważne problemy w przypadku programów pobytowych ze stażystami w zakresie wiz i mogące zakłócić proces dopasowania rezydencji w tym roku . Jednak równie istotne, jak te bezpośrednie obawy, są większe zagrożenia wynikające z szerszego kontekstu, w którym te zamówienia zostały złożone.
Opieka nad pacjentem, szkolenie i badania w zakresie chorób wewnętrznych w Stanach Zjednoczonych opierają się na podstawowym zobowiązaniu do swobodnej wymiany pomysłów i poszanowania różnic. Zaangażowanie to wynika z wartości medycyny akademickiej i naszej demokracji. Zostało to jednak wzmocnione rosnącymi dowodami, że zasady te prowadzą również do najlepszych wyników, w tym do nadzwyczajnego przedsięwzięcia naukowego i opieki zdrowotnej. Czy martwimy się kompetencjami lekarzy, którzy będą troszczyć się o nas, gdy będziemy chorzy, o biomedycynie, która reprezentuje jedną szóstą naszej gospodarki, miejsca pracy stworzone przez akademickie ośrodki medyczne lub naszą globalną pozycję lidera w dziedzinie zdrowia i opieki zdrowotnej, polityka imigracyjna, która blokuje najlepszych z przyjazdu do pracy i szkolenia w Stanach Zjednoczonych oraz blokuje naszych stażystów i wykładowców z bezpiecznego podróżowania do innych krajów, jest krokiem wstecz, który zaszkodzi naszym pacjentom, kolegom i pozycji Ameryki jako światowego lidera w opieka zdrowotna i innowacje.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany lutego 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Od Massachusetts General Hospital (KA); Brigham and Women s Hospital (JL); i Beth Israel Deaconess Medical Center (MLZ) – wszystko w Bostonie; Johns Hopkins Medicine, Baltimore (MEA); University of Michigan Health System, Ann Arbor (JMC); University of Pennsylvania Perelman School of Medicine, Philadelphia (MSP); i Uniwersytet Kalifornijski, San Francisco, San Francisco (RMW)

Materiał uzupełniający
Referencje (3)
Biały Dom. Ochrona narodu przed zagranicznym wejściem terrorystów do Stanów Zjednoczonych. Styczeń 2017 (https://assets.documentcloud.org/documents/3431047/Extreme-Vetting-EO.pdf).

2. Krajowy program dopasowywania rezydentów. Wyniki największej liczby rezydentów NRMP w 2016 r. Są największe w historii, ponieważ mecz wciąż rośnie. Marzec 2016 r. (Http://www.nrmp.org/press-release-results-of-6-nrmp-main-residency-match-largest-on-record-as-match-continues-to-grow/).

3. Japsen B. W jaki sposób zakaz podróżowania Trumpa pogarsza niedobór lekarza. Forbes. 29 stycznia 2017 r. (Http://www.forbes.com/sites/brucejapsen/2017/01/29/how-trumps-travel-ban-worsens-doctor-shortage/#51ba19246c42).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (5)
Zamknij Cytowanie artykułów
[patrz też: aparat wunderera, opinie na temat leku contix, yorkshire terrier olx ]

Tags: , ,

No Responses to “Wymiana międzynarodowa i medycyna amerykańska ad”

  1. Yellow Menace Says:

    Dotyczy to calej masy ziol, darow natury

  2. Oliwia Says:

    [..] Cytowany fragment: kosmetyki do solarium[...]

  3. Swerve Says:

    Nie ufam lekarzom

Powiązane tematy z artykułem: aparat wunderera opinie na temat leku contix yorkshire terrier olx