Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Wpływ przeglądu wykorzystania w planie ubezpieczenia zdrowotnego za usługi

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Większość organizacji zajmujących się opieką zdrowotną i ponad 90 procent planów ubezpieczeń zdrowotnych dokonuje przeglądu opieki zdrowotnej nad swoimi pacjentami, aby kontrolować koszty.1-4 Liczba hospitalizacji i dni hospitalizacji zmniejszyła się, gdy takie monitorowanie, zwane ocena wykorzystania została wprowadzona.2-12 Obniżki mogą wynikać z jednej lub więcej zmian, które starają się zrealizować programy oceny wykorzystania, w tym z zastosowania ambulatoryjnego zabiegu chirurgicznego i ambulatoryjnego leczenia zaburzeń psychicznych lub nadużywania substancji zamiast leczenia szpitalnego, testy przedterminowe zamiast przedoperacyjnej hospitalizacji i opieka domowa zamiast przedłużonych pobytów w szpitalu. Programy oceny stosowania zwykle dążą do obniżenia tempa niepotrzebnych procedur medycznych poprzez wymaganie od pacjentów poszukiwania drugich opinii i zachęcania do krótszych hospitalizacji poprzez promowanie bardziej efektywnej opieki szpitalnej. Aby zapobiec złym wynikom i komplikacjom wymagającym dodatkowej opieki szpitalnej, programy te zapewniają zarządzanie przypadkami, w których pielęgniarki odwiedzają ciężko chorych pacjentów, pomagają w koordynowaniu ich opieki i są upoważnione do zatwierdzania ubezpieczenia usług zdrowotnych zwykle nie objętych planami pacjentów, takimi jak jako rozszerzona rehabilitacja.1-3,6,13-15 Nie jest pewne, które z tych celów, jeśli w ogóle, są faktycznie osiągane.1,3,12 Od 1985 r. Do 1989 r. Nowy Jork i jego związki zawodowe, reprezentowane przez Miejski Komitet Pracy, coraz częściej wymagały, aby pracownicy miejscy, emeryci i ich podopieczni, którzy zostali wpisani do miejskiego planu ubezpieczenia zdrowotnego, podlegali przeglądowi wykorzystania. W 1989 r. Miasto i związki tymczasowo zastąpiły przegląd wykorzystania za pomocą fałszywej oceny dla połowy uczestników planu, tak że zapisy szpitalne tych uczestników można było ocenić i porównać z zapisami pacjentów, którzy mieli aktualne opinie, w celu aby upewnić się, że przegląd wykorzystania nie wpłynął negatywnie na jakość opieki nad pacjentem.16 W niniejszym badaniu porównaliśmy opiekę zdrowotną świadczoną dla dwóch grup, aby zbadać, w jaki sposób procedury oceny wpłynęły na schematy opieki.
Metody
Przydziały do nauki
Wszyscy zarejestrowani non-Medicare w nowojorskim planie ubezpieczeń opłaty za usługę, obsługiwanym przez Empire Blue Cross i Group Health, Inc., musieli dzwonić do miejskiego programu oceny przydatności, NYC Healthline, przed jakimkolwiek nieprzypisanym wstępem do szpitala oraz wszelkie operacje ambulatoryjne i tak szybko jak to możliwe po każdym przyjęciu w nagłym przypadku. Niewykonanie połączenia w sytuacji braku pamięci może spowodować obniżenie opłat ubezpieczeniowych za daną usługę nawet o 500 USD, przy czym rejestrujący ponosi odpowiedzialność za saldo.
Każdy rejestrujący, który zatelefonował do programu weryfikacji wykorzystania między 21 września a 20 grudnia 1989 r., Był systematycznie przydzielany do jednej z dwóch grup na podstawie ostatniej cyfry w swoim identyfikatorze ubezpieczenia (numer ubezpieczenia społecznego zleceniodawcy). Zarejestrowani, których numery identyfikacyjne zakończono w jednej z pięciu dowolnie wybranych cyfr, musieli w pełni uczestniczyć w programie przeglądu wykorzystania ( grupa przeglądowa )
[hasła pokrewne: cocoroco allegro, olaplex allegro, konsylium szamotuły ]

Tags: , ,

No Responses to “Wpływ przeglądu wykorzystania w planie ubezpieczenia zdrowotnego za usługi”

 1. Glyph Says:

  To bardzo dużo, powinieneś zgłosić się do lekarza

 2. Albert Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: drzwi mroźnicze[...]

 3. Emma Says:

  Tętniak mózgu może przytrafić się w każdej rodzinie

 4. Alan Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: naturalny termogenik[...]

 5. Jokers Grin Says:

  Wyrostek może obecnie jest nic wielkiego

Powiązane tematy z artykułem: cocoroco allegro konsylium szamotuły olaplex allegro