Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Wpływ przeglądu wykorzystania w planie ubezpieczenia zdrowotnego za usługi ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zarejestrowani, których numery identyfikacyjne zakończono jedną z pięciu pozostałych cyfr, nie musieli uczestniczyć w programie ( grupa nonreview ). Po zebraniu informacji na temat charakterystyki zarejestrowanych i proponowanych usług opieki zdrowotnej, członkom grupy nonreview powiedziano, że spełnili wymagania programu. Wszystkie procedury przyjęć i opieki ambulatoryjnej, o które wnioskowały, zostały zatwierdzone do ochrony ubezpieczeniowej. Jeśli osoba zarejestrowana ponownie nazwie program, o innym przyjęciu lub procedurze zaplanowanej na 30 czerwca 1990 r. Lub wcześniej, przegląd wykorzystania był ponownie wymagany dla członków grupy recenzentów, ale nie dla członków grupy nonreview. Po zakończeniu tego okresu badania wszyscy zarejestrowani musieli dokonać przeglądu wykorzystania.
Spośród 7445 zarejestrowanych uczestników tego badania 3702 zostało przydzielonych do grupy kontrolnej. Kiedy ci ludzie nazywali program przeglądu wykorzystania, zachęcono ich do zadawania zarejestrowanym pielęgniarkom pracowników ( przeglądu pielęgniarek ) pytań dotyczących ich zdrowia i proponowanego leczenia. Pielęgniarki i zespół lekarzy konsultantów omówili potrzebę medyczną wszystkich przyjęć do szpitala (z wyjątkiem pracy i porodu) z lekarzami prowadzącymi. Po rozpatrzeniu wszystkich odwołań, leczenie szpitalne zostało uznane za niepotrzebne z medycznego punktu widzenia w 77 z 2398 przypadków (3,2 procent), a lekarze i osoby zarejestrowane zostały poinformowane, że w takich przypadkach ochrona ubezpieczeniowa byłaby zatwierdzona tylko w przypadku opieki ambulatoryjnej (na przykład ambulatoryjnej). chirurgia lub rehabilitacja ambulatoryjna).
W przypadku pozostałych 2321 przyjęć (tych, w przypadku których zatwierdzono hospitalizację) oraz 245 przyjęć w trybie nagłym i 536 przyjęć położniczych, pielęgniarki i lekarze w programie przeglądu wykorzystania omawiali proponowane długości pobytu pacjentów z lekarzami prowadzącymi. Z 22 810 dni hospitalizowanych z góry zgłoszonych przez lekarzy prowadzących, 2304 (10,1 procent) zostało uznanych za niepotrzebne ze względów medycznych (po rozpatrzeniu odwołań) i nie zostały zatwierdzone do ubezpieczenia. (Alternatywne rozwiązania zalecane przez panel obejmowały test przedwysyłkowy i wcześniejsze wypisanie do opieki domowej Pielęgniarki w programie przeglądu wykorzystania zapewniły pomoc przy planowaniu przy rozładowaniu, gdy było to konieczne.) Oprócz 20 506 dni hospitalizacji, które zostały zatwierdzone z góry, zatwierdzenie zostało przyznane przez 286 dni w szpitalu na początku 245 przyjęć w nagłych przypadkach, zanim skontaktowano się z programem przeglądu wykorzystania. Ostatecznie zatwierdzono 20 792 dni w szpitalu na ubezpieczenie. Ponadto usługi zarządzania sprawami zostały zaoferowane 64 członkom grupy kontrolnej, z których 60 zaakceptowało ofertę.
Następujące 20 procedur ogólnie przeprowadzonych w trybie niepoddanym leczeniu ambulatoryjnym lub jako inwazyjne diagnostyczne lub chirurgiczne zabiegi ambulatoryjne wybrano przed czasem tego badania jako potencjalnie wymagające oceny drugiej opinii: piersi, cieśni nadgarstka, zaćmy, stopy, pęcherzyka żółciowego, kolana, operacja nosa, prostaty, kręgosłupa i żylaków; pomostowanie tętnic wieńcowych; cewnikowanie serca; Endarterektomia szyjna; rozszerzenie i łyżeczkowanie (z wyjątkiem przerwania ciąży); hemoroidektomia; przepuklina; wymiana biodra; usunięcie macicy; wszczepienie stymulatora; i wycięcie migdałków, adenoidektomię lub oba
[hasła pokrewne: ellaone ulotka, olaplex allegro, xylometazolin uzależnienie ]

Tags: , ,

No Responses to “Wpływ przeglądu wykorzystania w planie ubezpieczenia zdrowotnego za usługi ad”

  1. Lena Says:

    Jestem w ciąży

  2. Seweryn Says:

    [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu protetyka[...]

  3. Disco Potato Says:

    od 3 dni boli mnie brzuch z prawej strony kłuje mnie cos

Powiązane tematy z artykułem: ellaone ulotka olaplex allegro xylometazolin uzależnienie