Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Trzydzieści mil na morzu – zapewnienie stałej opieki w niespójnym środowisku

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Małe szpitale społeczne w Stanach Zjednoczonych stają przed zagrożeniami, w tym niskim wolumenem, malejącymi zwrotami kosztów i wyzwaniami związanymi z personelem.1,2 Szpital Nantucket Cottage, 19-łóżkowy obiekt i jeden z najmniejszych szpitali w Massachusetts, musi także poruszać się w złożoności operacji na wyspa położona 30 mil od brzegu, gdzie przez cały rok populacja wynosi 15 000, a podczas letnich miesięcy ponad 60 000. Nie ma gotowego modelu zatrudnienia, który działa w środowisku klinicznym naszego oddziału ratunkowego (ED). ED zapewnia opiekę ponad 10 000 pacjentom każdego roku, ale większość z nich przebywa pomiędzy Dniem Pamięci a Dniem Kolumba. Nasz zespół ED widzi wszystko, czego można oczekiwać w szpitalu środowiskowym, plus więcej niż nasz udział w chorobach przenoszonych przez kleszcze (od rutyny do katastrofy), których częstość występowania jest znacznie wyższa w Nantucket niż w wielu innych miejscach w Massachusetts.3
Ewolucja służb ratowniczych na wyspie została podyktowana potencjalnym ryzykiem wystąpienia wydarzeń o niskiej i wysokiej częstotliwości w małym szpitalu o ograniczonych zasobach ludzkich. Dla nas incydentem masowym jest rollover z 16 starszymi ofiarami lub wyciek tlenku węgla w przeludnionym mieszkaniu w piwnicy. Lokalizacja Nantucket oznacza, że transfery medyczne do szpitala trzeciego stopnia na kontynencie nie zawsze są możliwe. Niekorzystna pogoda lub mgła mogą uniemożliwić Boston MedFlight dotarcie do wyspy, a w świecie po 11 września straż przybrzeżna nie zawsze jest dostępna. Trudne równanie odpowiedniego i wydajnego personelu ED4 jest bardziej złożone przez geografię i sezonowość Nantucket. Tak więc pomimo naszej niskiej klinicznej wielkości, potrzebujemy lekarzy w nagłych przypadkach z wysokim poziomem umiejętności.
Jeśli chodzi o sezon na Nantucket, kiedy wybuchła nasza populacja i zapotrzebowanie na gwałtowny wzrost ED, naszą odpowiedzią przez wiele lat było stworzenie zróżnicowanego zespołu certyfikowanych lekarzy, którzy co roku wracali z rodzinami, ale bez żadnej gwarancji po obu stronach. Zatrudnialiśmy od 30 do 32 osób od Dnia Pamięci po Dzień Kolumba na dwutygodniowych zmianach, aby mieć zasięg 24/7. Choć z pewnością mieliśmy szczęście, że pobyt w Nantucket był atrakcyjny dla niektórych lekarzy i ich rodzin, musieliśmy ich pomieścić, znaleźć sposoby na ich zakwaterowanie ze swoimi psami i ich babciami i zorganizować wszystko na czas ich pobytu, a także koordynować podróżowanie. promy do iz wyspy. Dużą częścią wyzwania było żonglowanie tymi zespołami w trakcie trwającego na wyspie kryzysu mieszkaniowego.
Musieliśmy także zarządzać oczekiwaniami lekarzy wobec pracy w stosunku do wakacji – zniechęcać do postrzegania, że zadanie polegałoby na siedzeniu na plaży z pageriem. Podczas gdy instytucje miejskie i podmiejskie mogą mieć zespoły z kardiologii, pulmonologii, psychiatrii i innych specjalności na wezwanie do wsparcia ED, nasz rotacyjny zespół ED i kilku całorocznych lekarzy wyspiarskich były naszymi całkowitymi zasobami. Niektórzy uważali to ograniczenie za wspaniałą okazję do ćwiczenia umiejętności rozwiązywania problemów w środowisku o niskim poziomie zasobów, ale nie wszyscy uważali to za ekscytujące.
W efekcie otrzymaliśmy mieszankę letnich dostawców, którą musieliśmy co roku zmieniać na nowo, zawsze pod presją, aby to naprawić
[patrz też: aktywator wody atara golden, kigurumi allegro, jovesto cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Trzydzieści mil na morzu – zapewnienie stałej opieki w niespójnym środowisku”

 1. Sherwood Gladiator Says:

  Ciekawa jestem tylko czy jeśli wynik będzie świadczył o alergii

 2. Blister Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: dentysta Kraków[...]

 3. Ada Says:

  to lepiej na wszelki wypadek wyciąć

 4. Maksymilian Says:

  Article marked with the noticed of: czekolada dla diabetyków[...]

 5. Leon Says:

  Testy kliniczne kazdy wie jak sa prowadzone

 6. Woo Woo Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu elektroniczna dokumentacja medyczna[...]

 7. Little Cobra Says:

  Dużo błonnika, to wkrótce będzie awitaminoza

Powiązane tematy z artykułem: aktywator wody atara golden jovesto cena kigurumi allegro