Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Trzydzieści mil na morzu – zapewnienie stałej opieki w niespójnym środowisku ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Przed każdym latem rozpoczynaliśmy proces obejmujący rekrutację, licencjonowanie i uwierzytelnianie oraz zarządzanie różnymi wyzwaniami logistycznymi. To nie był sposób na stworzenie spójnego zespołu; niektórzy odwiedzający lekarze nie mieli prawdziwego udziału w tym miejscu po ich odejściu. Przy rekrutacji tego zespołu trudno było przekazać typy orzeczeń, które trzeba było wykonać w miejscu takim jak Nantucket, do lekarzy, którzy byliby tu przez bardzo krótki czas, ale powierzono im opiekę podczas naszego okresu największego nakładu pracy. Niepokojące było uznanie, że możemy nie mieć najlepszego dopasowania zasobów i potrzeb pacjenta lub, że wizytujący lekarz może być w służbie u odwiedzającej pielęgniarki, z której żadna nie była szkolona w naszym szczególnym środowisku praktyki. Ci odwiedzający musieli stale śledzić czynniki, które mogą być dla nich nieznane: Którzy członkowie personelu są na wyspie i na dyżurze. Czy ortopedia jest tutaj. Jaki jest obecny wolumen. Czy pogoda uniemożliwi dostęp do MedFlight.
Montaż letniego zespołu ED stał się coraz trudniejszy. Zwykła kadra starzeje się, a niektórzy klinicyści zdecydowali się nie wracać. Widząc, że model, który ewoluował, nie służy nam i nie może zostać utrzymany, zaczęliśmy myśleć o alternatywie. Nasz główny lekarz medyczny zidentyfikował grupę personelu ratunkowego – MEP Health, obecnie nazywaną US Acute Care Solutions – która, nie będąc przestraszonym przez nowy problem, była zaintrygowana przez Nantucket i jego niezwykłe okoliczności. Dążąc do zrównoważenia dostarczania wysokiej jakości leków – nieustannie zmieniającego się celu – z ciągłością dostarczaną przez główny zespół, który rozumie łamigłówkę, przed którą stoimy, wynegocjowaliśmy umowę próbną. MEP Health stał się pracodawcą obecnych, całorocznych dostawców, w tym lekarzy i asystentów lekarzy, a także kilku długoletnich członków zespołu letniego, i uzupełnił ich o rotacyjnych klinicystów ze swoich szpitali o wyższych obrotach. Ponosił odpowiedzialność za planowanie, ocenę wzajemną i wskaźniki jakości, jednocześnie budując świadomość specyficznych dla Nantucket aspektów oceny klinicznej, dzięki czemu nie musimy już ciągle zmieniać orientacji personelu. Model ten wymaga starannego porównania kosztów podwykonawstwa personelu ED z kosztem bezpośredniego zatrudnienia sześciu lub więcej lekarzy specjalistów i pracowników operacyjnych, nawet jeśli moglibyśmy zwerbować ich na wyspę i dowiedzieć się, jak umożliwić im zakup na rynku mieszkaniowym. Przede wszystkim wykorzystuje ciągłość i stabilność naszej całorocznej bazy ED, jednocześnie pozwalając nam pozostać aktualnymi w miarę rozwoju medycyny.
Teraz nie musimy się martwić o wypełnienie naszego harmonogramu na najbliższe lato lub w zależności od agencji lokalnej dla lekarzy, których jakości nie mamy możliwości oceny z góry. Zamiast tego możemy skupić się na płynnej znajomości medycyny, która najlepiej służy naszej wyspie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne pod adresem.
Author Affiliations
Z Nantucket Cottage Hospital, Nantucket, MA.

Materiał uzupełniający
Referencje (4)
1. O Donnell J, Unger L. Wiejskie szpitale w stanie krytycznym USA dziś. Listopad 2014 (http://www.usatoday.com/story/news/nation/2014/11/12/rural-hospital-closings-federal-reimbursement-medicaid-aca/18532471/).

2. Wishner J, Solleveld P, Rudowitz R, Paradise J, Antonisse L. Spojrzenie na zamknięcia szpitala wiejskiego i implikacje dla dostępu do opieki: trzy studia przypadku. Fundacja Rodziny Kaiser, 2016 r. (Http://kff.org/report-section/a-look-at-rural-hospital-klosures-and-implementacje-dla-dostępu-do-przedstawienia-trzy-pomocy-dla– krótki/).

3. Departament Zdrowia Publicznego Massachusetts. Obserwacja boreliozy w Massachusetts, 2014 (http://www.mass.gov/eohhs/docs/dph/cdc/lyme/lyme-disease-surveillance-2014.pdf).

4. Collins M. Odpowiednie i efektywne prowadzenie ED. American College of Emergency Physicians, 2009 (https://www.acep.org/clinical—practice-management/staffing-an-ed-appropriately-and-efficiently/).

Zamknij odniesienia
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z Dr. Heather Kovich na temat wyzwań stojących przed pacjentami i lekarzami na obszarach wiejskich w Stanach Zjednoczonych. (10:07) Pobierz
[przypisy: lapacho czerwone, yorkshire terrier olx, kigurumi allegro ]

Tags: , ,

No Responses to “Trzydzieści mil na morzu – zapewnienie stałej opieki w niespójnym środowisku ad”

 1. Mr. 44 Says:

  to o czym pani pisze to nie objawy przedawkowania

 2. Washer Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: tabletki do ssania na gardło[...]

 3. Roksana Says:

  A ja myslalam, ze mi magnezu brakuje

 4. Nela Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do pościel antyalergiczna[...]

 5. Weronika Says:

  Jak się ma zapalenie oskrzeli to trzeba leżeć cały czas w łóżku ?

 6. Necromancer Says:

  [..] Cytowany fragment: laryngolog[...]

 7. Maciej Says:

  Ja wole sie przebadac co roku

Powiązane tematy z artykułem: kigurumi allegro lapacho czerwone yorkshire terrier olx