Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Opieka nad autyzmem i innymi niepełnosprawnościami – przyszłość w niebezpieczeństwie ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Celem MHPAEA było wyeliminowanie długotrwałych niesprawiedliwości w zakresie usług związanych ze zdrowiem psychicznym i zaburzeniami używania substancji w porównaniu z ogólnymi usługami medycznymi. Chociaż federalne prawo dotyczące parytetów nie wskazuje jednoznacznie, które warunki muszą być objęte parytetem, badania pokazują, że było ono związane z poprawą dostępu do usług związanych z autyzmem opłacanych przez ubezpieczenie i nie spowodowało ponoszenia kosztów rodzinnych .3 Jednym z przewidywanych warunków w każdym planie zastąpienia ACA byłoby otwarcie rynków ubezpieczeń zdrowotnych na wszystkich liniach państwowych. Zgodnie z obowiązującym prawem, konsumentom nie wolno kupować planu opieki zdrowotnej licencjonowanego w innym państwie. Celem zakupu ubezpieczeń międzypaństwowych jest poprawa konkurencji rynkowej poprzez umożliwienie konsumentom wyboru większej liczby opcji ubezpieczenia. Zakupy międzystanowe mają poważne konsekwencje dla mandatów państwowego ubezpieczenia zdrowotnego, takich jak obowiązujące w 44 stanach, wymagające komercyjnych, w pełni ubezpieczonych planów na pokrycie specyficznych dla autyzmu terapii behawioralnych. Nasze badania wskazują, że mandaty z zakresu autyzmu państwowego doprowadziły do znacznego wzrostu liczby dzieci leczonych z powodu autyzmu, które są objęte ubezpieczeniem komercyjnym4. Gdyby możliwe było kupowanie ubezpieczeń międzypaństwowych, firmy ubezpieczeniowe działające poza krajem nie byłyby zobowiązane do przestrzegania z wymogami dotyczącymi upoważnienia autyzmu w państwie zamieszkania konsumenta; taka wolność od wymagań mogłaby z łatwością przyspieszyć wyścig do dna , w którym ustawodawcy ustawowi uchyliliby mandaty autyzmu (i inne rodzaje mandatów ubezpieczeniowych i ochrony konsumentów), aby uczynić państwowe produkty ubezpieczenia zdrowotnego konkurencyjnymi cenowo. W rezultacie zyski osiągnięte do tej pory w zakresie dostępu do usług związanych z autyzmem mogą zostać odwrócone.
Wreszcie Ustawa o Indywidualnej Edukacji Osób Niepełnosprawnych (IDEA) gwarantuje dzieciom niepełnosprawnym bezpłatną i odpowiednią edukację publiczną. Może to być najważniejsze najważniejsze prawo obywatelskie przysługujące dzieciom z autyzmem lub innymi niepełnosprawnościami, a szkoły są ważnym miejscem, w którym te dzieci otrzymują usługi, począwszy od drobnych zajęć w klasie po terapię logopedyczną, a na codziennych oddzielnych zajęciach. Jeff Sessions, nowy prokurator generalny Stanów Zjednoczonych, określił tę ustawę jako najbardziej irytujący problem dla nauczycieli w całej Ameryce dzisiaj i duży czynnik przyspieszający spadek uprzejmości i dyscypliny w salach lekcyjnych w całej Ameryce. 5 Sekretarz Edukacji Betsy DeVos wskazała na swoim przesłuchaniu potwierdzającym, że państwa powinny mieć prawo do decydowania o egzekwowaniu IDEA, co jest sprzeczne z wymogiem prawa, że wszystkie szkoły otrzymujące finansowanie federalne – w tym szkoły czarterowe – zapewniają wsparcie dla dzieci z autyzmem lub innymi niepełnosprawnościami.
DeVos jest także ciężkim inwestorem w Neurocore i odmówiła zbycia jej udziałów. Firma ta twierdzi zaskakujące wyniki przy użyciu biofeedbacku dla dzieci z niepełnosprawnością neurorozwojową, ale te twierdzenia nie są poparte żadną recenzowaną nauką. Teraz DeVos będzie nadzorować szeroki zakres badań i finansowania Departamentu Edukacji, a ona może mieć motywację finansową, aby przesunąć badania edukacyjne i praktykę z dala od praktyk opartych na dowodach.
Uważamy, że istotne jest, aby zwolennicy społeczności naukowej i autyzmu domagali się użycia dowodów w celu prowadzenia polityki w tej dziedzinie
[podobne: afatynib, cocoroco allegro, lapacho czerwone ]

Tags: , ,

No Responses to “Opieka nad autyzmem i innymi niepełnosprawnościami – przyszłość w niebezpieczeństwie ad”

 1. Nel Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: anatomia palpacyjna[...]

 2. Roadblock Says:

  Sugeruje poczytać o nietolerancji i alergiach

 3. Vortex Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: dieta[...]

 4. Freak Says:

  tak naprawdę istotna jest równowaga pierwiastków

 5. Cujo Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: olejek moringa[...]

 6. Voluntary Says:

  najlepszy jest olej z konopi siewnej

Powiązane tematy z artykułem: afatynib cocoroco allegro lapacho czerwone