Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Ochrona Zmęczonych, Ubogich, Skulonych Mszy

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Poznałem Beatrice, gdy miała 18 lat. Pochodziła z jednego z większych krajów w Afryce Zachodniej i ubiegała się o azyl w Stanach Zjednoczonych. Podczas naszych spotkań Beatrice często patrzyła na podłogę, a czasem spontanicznie wybuchała płaczem. Przed przyjazdem do Stanów Zjednoczonych przeżyła dzieciństwo bicia i biczowania z rąk ojca, zanim została przymusowo poślubiona mężczyźnie dwa razy młodszemu. Jej mąż wielokrotnie bił i gwałcił ją, a ona urodziła mu dziecko. Jestem pediatrą i wolontariuszem przeprowadzam oceny osób ubiegających się o azyl w Stanach Zjednoczonych. Współpracując z organizacją non-profit, wykorzystuję swoje umiejętności medyczne, aby udokumentować fizyczne przejawy znęcania się lub torturowania przez osoby ubiegające się o azyl. Przebadane przeze mnie kobiety, mężczyzn i dzieci są miłymi i pracowitymi ludźmi, którzy często czują się zażenowani z powodu znęcania się, jak gdyby byli w jakiś sposób winni.
Podczas kampanii prezydenckiej i okresu przejściowego Donalda Trumpa obawiałem się, że klimat ksenofobii i powszechne niezrozumienie imigrantów i uchodźców już w naszym kraju zniechęca innych do ubiegania się o azyl tutaj. Teraz, po wydaniu przez prezydenta Trumpa zakazu uchodźców, Stany Zjednoczone nie są już jasnym światłem nadziei dla cierpiących ludzi na całym świecie. W orzeczeniu Sądu Apelacyjnego Stanów Zjednoczonych w sprawie Dziewiątego Obwodnictwa niedawno pojawił się promyk nadziei, który podtrzymał decyzję sądu niższej instancji o zarządzeniu wykonawczym. To posunięcie nie jest gwarancją przyszłego egzekwowania nakazu, ale jako osoba, która uważa, że zdrowie jest prawem człowieka i że zapewnienie podstawowych praw człowieka promuje zdrowie, pozostaje mi przerażony dobrobyt całego świata.
Zawieszenie amerykańskiego programu przyjęć uchodźców na 120 dni było źle zaplanowane i dyskryminujące, a jedynie zwiększyło lęk i niepokój ludzi uciekających przed terrorami, zamachami bombowymi, przemocą domową i innymi rodzajami prześladowań ze względu na ich religię, orientację seksualną lub pochodzenie etniczne. Działania prezydenta odrzuciły długą historię naszego kraju jako lidera w przesiedlaniu uchodźców. Co więcej, wielu amerykańskich klinicystów zauważyło, że ich pacjenci, którzy już tu są, powstrzymują się od szukania potrzebnej opieki medycznej lub korzystania z innych ważnych usług publicznych z obawy przed uwięzieniem i deportacją.
Uchodźcy są już poddawani ścisłej kontroli, czasami czekając na wiele lat, zanim pozwolą im przesiedlić się w Stanach Zjednoczonych. I podobnie jak Beatrice, wielu zniosło brutalne traktowanie, przemoc seksualną lub tortury. Weźmy na przykład chińską kobietę, która poddała się przymusowej aborcji w 8 miesiącu ciąży, kiedy rząd odkrył, że jest w ciąży z drugim dzieckiem. Wiele lat później urzędnicy rządowi zaatakowali ją i grozili jej zabiciem za udział jej rodzeństwa w Chińskiej Partii Demokratycznej. Kiedy w końcu uciekła, jej podróż do Stanów Zjednoczonych zajęła prawie 2 lata, z których większość została wydana na dnie łodzi towarowych. W tym czasie miała niewielki dostęp do pożywienia i wody, rozwinęła chroniczne infekcje skóry i została zgwałcona kilka razy.
Ci ludzie nie próbują grać w system
[hasła pokrewne: dzika droga cda, cocoroco allegro, lapacho czerwone ]

Tags: , ,

No Responses to “Ochrona Zmęczonych, Ubogich, Skulonych Mszy”

 1. Dr. Cocktail Says:

  Article marked with the noticed of: daa[...]

 2. Zero Charisma Says:

  nadciśnienie i cholestrol mozna opanować za pomocą taxivitalu

 3. Artur Says:

  [..] Cytowany fragment: implanty zębów Kraków[...]

 4. Turnip King Says:

  przy biegunkach i ogolnie problemach z jelitami sprawdza sie intesta

 5. Nina Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu najlepsze spalacze[...]

 6. Katarzyna Says:

  to o czym pani pisze to nie objawy przedawkowania

Powiązane tematy z artykułem: cocoroco allegro dzika droga cda lapacho czerwone