Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Kompaktowy układ dla matek ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Wiejskie ośrodki opieki zdrowotnej są niezbędne dla pacjentów, ale wiele z tych mniejszych szpitali zakończyło świadczenie usług związanych z macierzyństwem.3 Dla pacjenta w środowisku wiejskim, częste ciężkie warunki pogodowe i duże odległości mogą utrudniać dostęp do większego szpitala. Czy jest rozsądne, aby te kobiety jechały godzinami, aby dostać się do większego ośrodka medycznego, czy możemy zrobić więcej, aby wesprzeć położników w odległych miejscach. Uważamy, że podejście Avery może stanowić model dla innych części kraju, gdzie można stworzyć Kompromis w zakresie Zdrowia Matki, łącząc szpitale o niższym potencjale ze szpitalami trzeciego stopnia, mając na celu transport pacjentów do odpowiedniego ośrodka, o ile to możliwe i opiekę bezpieczne lokalnie, gdy jest to możliwe. Usługi telezdrowia w położnictwie mogą pomóc w wypełnieniu luki na trzy sposoby: ułatwienie transportu pacjentów, wsparcie opieki zdalnej i pomoc w lokalnych działaniach na rzecz poprawy jakości.
Zgodnie z porozumieniem dotyczącym zdrowia macierzyńskiego, szpital trzeciego stopnia zapewnia usługi szpitalom o niższym potencjale dla pacjentów wysokiego ryzyka. Mniejsze szpitale odnoszą także korzyści ze wzmożonej współpracy, w której na przykład szpital trzeciego stopnia prowadzi symulacje nagłych stanów położniczych i pomaga w działaniach na rzecz poprawy jakości, takich jak wdrażanie algorytmów leczenia krwotoku. Taką współpracę można wykonać osobiście lub poprzez połączenia telemedyczne.
Krajowe wysiłki na rzecz poprawy opieki położniczej przestały być stosowane w rzadkich przypadkach nagłych, które mogą wystąpić w szpitalu o niższym potencjale. Na przykład w 2015 roku Amerykański Kongres Położników i Ginekologów oraz Towarzystwo Medycyny Maternity-Fetal wydały Konsensus w sprawie opieki położniczej na poziomie opieki nad matkami, który określa kryteria identyfikacji kobiet o znacznym ryzyku dla zdrowia (takich jak te z łożyskiem przednio-płodowym, łożysko accreta lub stan przedrzucawkowy z ciężkimi cechami), którym należy się zaopiekować w szpitalu z odpowiednią obsadą i zasobami, aby uniknąć powikłań położniczych i związanych z nimi zgonów.4 Niestety, oświadczenie konsensusu nie odnosi się do sytuacji 18-latka z niespodziewany ciężki krwotok. Jednak dzięki lepszym przygotowaniom i planowaniu dzięki Kompleksu Zdrowia Matki, szpitale mogą być gotowe na te kryzysy.
Telehealth jest już stosowany w wielu dziedzinach, w których występuje niedopasowanie między potrzebami pacjentów a specjalistyczną wiedzą, takimi jak dermatologia, geriatria i zdrowie psychiczne, ale zgodnie z naszą wiedzą nie ma modelu telezdrowia dla opieki położniczej o bardzo wysokim ryzyku. kobieta w ciąży w szpitalu o niższym potencjale. W przypadku pacjenta z Minnesoty skoordynowany zespół telezdrowia interweniował szybko i skutecznie; współpracowali ze szpitalem wiejskim, aby ustabilizować pacjenta, zorganizować transport i przygotowali szpital opieki trzeciego stopnia.
Dzięki rozwiązaniu dotyczącemu zdrowia macierzyńskiego lekarze i pielęgniarki udostępniani szpitalom o niższych zasobach za pośrednictwem łącza wideo mogą pomóc w radzeniu sobie z sytuacjami położniczymi położonymi w terenie. Lekarze wydają zalecenia dotyczące opieki, podczas gdy pielęgniarki wspierają pielęgniarkę w terenie, dokumentując przebieg i opiekę pacjenta w dokumentacji medycznej oraz ułatwiając komunikację z lokalną apteką w celu uzyskania niezbędnych leków
[podobne: cocoroco allegro, kigurumi allegro, rozwój psychomotoryczny dziecka ]

Tags: , ,

No Responses to “Kompaktowy układ dla matek ad”

 1. Malwina Says:

  Myślałam że to anemia

 2. Ludwik Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: okulista lublin[...]

 3. Dropkick Says:

  Sporo ciekawych informacji

 4. Lena Says:

  [..] Cytowany fragment: Szczoteczki soniczne do zębów[...]

 5. Remigiusz Says:

  Lekarze rodzinni mylą się nie czasem a zazwyczaj

Powiązane tematy z artykułem: cocoroco allegro kigurumi allegro rozwój psychomotoryczny dziecka