Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Jak uchylenie ACA pogorszyłoby epidemię opioidową ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jeżeli ACA zostanie uchylona, stracą ubezpieczenie na takie leczenie, w tym leczenie farmakologiczne. Leki ratujące życie, takie jak buprenorfina i naltrekson o przedłużonym uwalnianiu, są kosztowne i finansowo niedostępne dla wielu nieubezpieczonych osób. Dla milionów Amerykanów całkowite uchylenie ACA mogłoby odwrócić rozszerzenie wymogów parytetowych określonych w Ustawie Parytet Zdrowia Psychicznego i Ustawy o Równości wobec Nałogów z 2008 r. (MHPAEA) w celu uwzględnienia wszystkich prywatnych planów, w tym także oferowanych na stanowych rynkach ubezpieczeń zdrowotnych, jako programy rozszerzające Medicaid. Wymogi dotyczące parzystości nakazują, aby limity ubezpieczenia od świadczeń uzależnienia nie były bardziej restrykcyjne niż te stosowane w przypadku innych usług medycznych i chirurgicznych. Ochrona parzystości ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia dostępu do odpowiedniego leczenia bez nieuczciwych kosztów z własnej kieszeni i ograniczeń częstotliwości i czasu trwania usług. Uchylenie ACA spowodowałoby rozmontowanie tych zabezpieczeń i cofnięcie czasu do momentu, w którym większość Amerykanów podlegała restrykcyjnym i niesprawiedliwym ograniczeniom w zakresie leczenia farmakologicznego i innych uzupełniających terapii zaburzeń związanych z używaniem opiatów.
Społeczności wiejskie zostałyby najmocniej dotknięte przez uchylenie. W 2015 r. 15 hrabstw o największej śmiertelności z powodu przedawkowania związanego z uzależnieniem od opiatów było w przeważającej mierze wiejskich, a prawie wszystkie znajdowały się w Kentucky i Zachodniej Wirginii – obydwu stanach, które rozszerzyły Medicaid.4. Uchylenie gwałtownie odwróci dramatyczne rozszerzenia ubezpieczeń, które miały miejsce w tych i innych stanach, cofając zasięg leczenia lekami dla dziesiątek tysięcy wiejskich Amerykanów z zaburzeniami w stosowaniu opioidów wśród narastającej epidemii.
Przepisy dotyczące zdrowia psychicznego i zachowań ACA – podobnie jak ustawa o parytecie z 2008 r. Przyjęta w poprzedniej administracji – cieszyły się znacznym poparciem na poziomie obu stron, czego przykładem było jednogłośne poparcie tych przepisów w Senackiej Komisji Finansowej, nawet wśród senatorów, którzy sprzeciwili się ostatecznej ogólnej ustawie. Co więcej, Prezydent prowadził kampanię na temat obietnicy reakcji na epidemię opioidową. W przemówieniu wygłoszonym w październiku 2016 r. W New Hampshire, innym stanie mocno dotkniętym uzależnieniem od opioidów, powiedział, że radykalnie rozszerzy dostęp do stanowisk terapeutycznych i pomoże wszystkim osobom tak poważnie uzależnionym uzyskać pomoc, której potrzebują, aby się uwolnić 5 Mamy nadzieję, że spełni on swoje obietnice wyborcze, zapewniając, że finansowanie tych kluczowych przepisów pozostanie prawem, czy to przez kontynuację ACA, czy poprzez plan wymiany.
Epidemia opioidowa przecina granice polaryzacji politycznej, dotykając niemal każdej społeczności w tym kraju. Wszystkie z nich stracą, jeśli ACA zostanie uchylona i nie zostanie zastąpiona planem o porównywalnym pokryciu i parzystości w leczeniu zaburzeń związanych z używaniem opioidów.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne pod adresem.
Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy Departamentu Spraw Weteranów USA.
Ten artykuł został opublikowany 8 marca 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Ze Szkoły Medycznej Uniwersytetu Massachusetts – Baystate i Baystate Health – oba w Springfield (PDF); College of Social Work, University of South Carolina, Columbia (CMA); oraz system opieki zdrowotnej Veterans Affairs Palo Alto, Palo Alto i Stanford University, Stanford – oba w Kalifornii (KH).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, Biuro Chirurga Generalnego. W obliczu uzależnienia w Ameryce: raport generalnego chirurga na temat alkoholu, narkotyków i zdrowia. Waszyngton, DC: Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, 2016 (https://addiction.surgeongeneral.gov/).

2. Trendy zachowań behawioralnych w Stanach Zjednoczonych: wyniki Narodowego badania na temat zażywania narkotyków i zdrowia w 2014 r. Seria NSDUH H-50. Rockville, MD: Substance Abuse and Mental Health Services Administration, 2015. (Nr publikacji HHS (SMA) 15-4927.)

3. Florence CS, Zhou C, Luo F, Xu L. Ekonomiczne obciążenie przedawkowania opiatów na receptę, nadużyć i uzależnienia w Stanach Zjednoczonych, 2013. Med Care 2016; 54: 901-906
Crossref Web of Science Medline
4. Strang J, Babor T, Caulkins J, Fischer B, Foxcroft D, Humphreys K. Polityka narkotykowa i dobro publiczne: dowód na skuteczne interwencje. Lancet 2012; 379: 71-83
Crossref Web of Science Medline
5. Donald Trump zarysowuje plan zakończenia epidemii opioidów w Ameryce. Nowy Jork: Donald J. Trump dla Prezesa, Inc. 15 października 2016 r. (Https://www.donaldjtrump.com/press-releases/donald-j.-trump-remarks-in-portsmouth-nh).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: xylometazolin uzależnienie, xylometazolin uzależnienie legnica, konsylium szamotuły ]

Tags: , ,

No Responses to “Jak uchylenie ACA pogorszyłoby epidemię opioidową ad”

 1. Scrapper Says:

  Zapalenie oskrzeli mam co najmniej 2 razy w roku

 2. Yellow Menace Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: Rezonans Warszawa[...]

 3. Julita Says:

  Włókniaki można potraktować Brodacidem

 4. 57 Pixels Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu animal flex warszawa[...]

 5. Waylay Dave Says:

  kurcze nie wiem co mam czy pluca czy oskrzela

 6. Urszula Says:

  Article marked with the noticed of: skóra[...]

 7. Leonard Says:

  Zupełne lekceważenie nietoksycznych terapii

Powiązane tematy z artykułem: dzika droga cda konsylium szamotuły xylometazolin uzależnienie