Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Dekret Trumpa dotyczący opieki zdrowotnej – czy może podważyć ACA, jeśli Kongres nie podejmie działania ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Szczegółowe przepisy regulują na przykład podstawowe świadczenia zdrowotne, które ubezpieczyciele muszą obejmować na rynkach indywidualnych i małych grup, zakazy wyłączeń z powodu wcześniejszych warunków oraz limity rocznych i całkowitych okresów ubezpieczenia, procedury ubiegania się o ulgi podatkowe i redukcje podziału kosztów , pokrycie dorosłych dzieci polityką ich rodziców do wieku 26 lat oraz wiele innych kluczowych postanowień ACA. APA wymaga agencji, które chcą przyjąć regulacje obowiązujące społeczeństwo – lub które chcą zmodyfikować, uchylić lub zastąpić istniejące przepisy – opublikować proponowane zasady w Rejestrze Federalnym, pozwolić zainteresowanym stronom na przedstawienie uwag i opublikować ostateczną zasadę odpowiadającą do komentarzy i wyjaśnienia ich uzasadnienia odrzucenia (lub zaakceptowania) ich, w tym ich uzasadnienia dla zmiany istniejącej reguły. Zarządzenie Trumpa wyraźnie przyznało, że agencje federalne muszą przestrzegać APA. W rzeczywistości administracja właśnie wydała proponowaną zasadę mającą na celu dostosowanie niektórych rozporządzeń w celu ustabilizowania rynków ubezpieczeniowych.
Wiele przepisów ACA zostało udoskonalonych za pomocą administracyjnych wskazówek . Na przykład administracja Obamy wydała w 2015 r. Wytyczne określające wymagania, które państwa muszą spełnić, aby otrzymać zwolnienia z innowacji zgodnie z postanowieniami ACA, które upoważniają państwa do proponowania różnych podejść do realizacji celów ACA. Urzędnicy administracji mogliby zmienić wcześniejsze wytyczne dotyczące zniesienia, nie napotykając na długie opóźnienia w tworzeniu przepisów. Jednak nowe wytyczne dotyczące zniesienia będą nadal musiały być zgodne z istniejącymi wymogami proceduralnymi regulującymi odstąpienie – i oczywiście z ustawowymi przepisami dotyczącymi odstąpienia od umowy. Oba są dość specyficzne.
Niektórzy obserwatorzy spekulowali, że administracja Trumpa może po prostu przestać egzekwować wymogi ACA – na przykład zaprzestać pobierania kar podatkowych za nieprzestrzeganie poszczególnych uprawnień lub przestać wymagać od ubezpieczycieli pokrycia podstawowych świadczeń zdrowotnych ACA. Ze swojej strony administracja Obamy została skrytykowana za opóźnianie egzekwowania mandatu ACA, który wymaga od dużych pracodawców pokrywania kosztów swoich pracowników lub płacenia podatków oraz zezwalania państwom na zezwalanie osobom fizycznym na utrzymywanie niezgodnych z planem ubezpieczeń zdrowotnych po dacie wejścia w życie reformy ACA w 2014 r. .
Ale cokolwiek myśli o działaniach administracji Obamy, jest jedną rzeczą opóźnienie czasowego wymogu prawnego lub wprowadzenie nowego prawa w celu ułatwienia dostosowania przez dotknięte nią osoby lub podmioty; to całkiem odmienna odmowa natychmiastowego egzekwowania obowiązującego już prawa, którego celem i skutkiem jest podważenie tego prawa3. Sąd Najwyższy stwierdził, że sądy mogą wkroczyć w celu skorygowania takiej abdykacji wierności władzy wykonawczej. wykonać prawo. W rzeczywistości Internal Revenue Service ogłosiła 15 lutego, że nadal egzekwuje indywidualny mandat, chociaż nie rozpocznie nowego programu do zaostrzenia egzekwowania prawa w tym czasie.
Niektórzy komentatorzy sugerują, że zamiast odmawiać egzekwowania poszczególnych mandatów, administracja może po prostu próbować ją wydrążyć, polegając na autorytecie, które ACA daje Departamentowi Zdrowia i Usług dla ludzi, przyznając zwolnienia z mandatu
[przypisy: dzika droga cda, lapacho czerwone, aparat wunderera ]

Tags: , ,

No Responses to “Dekret Trumpa dotyczący opieki zdrowotnej – czy może podważyć ACA, jeśli Kongres nie podejmie działania ad”

 1. Dawid Says:

  infekcji wirusem onkogennym jakim jest HPV

 2. Sofa King Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do apteczka samochodowa[...]

 3. Luiza Says:

  6 lat temu miałem nowotwór jądra

 4. Sofa King Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: kurs microblading[...]

 5. Swerve Says:

  Badanie rezonansem magnetycznym w szybkim terminie

Powiązane tematy z artykułem: aparat wunderera dzika droga cda lapacho czerwone