Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Chilling Effect Opieka zdrowotna po wyborach Używana przez nieudokumentowane i mieszane rodziny cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ponadto, jak pokazała nam nasza ciężarna pacjentka, klimat deportacji może osłabić wykorzystanie istniejących zasobów, nawet wśród uprawnionych osób.5 Aby zmniejszyć przeszkody w opiece nad rodzinami imigranckimi, społeczność medyczna i zdrowia publicznego może zaangażować się w politykę lokalną i krajową oraz promować przyjazne, sprzyjające włączeniu społecznemu środowisko w naszych praktykach. Lekarze mają dostęp do potężnych historii o ludzkim cierpieniu i sile. Obecny klimat stanowi odnowioną okazję do współpracy z grupami rzeczniczymi i mediami w celu dzielenia się historiami o ludzkich doświadczeniach, które przeciwdziałają negatywnej narracji administracji Trumpa na temat imigrantów. Dzielenie się osobistymi opowieściami o wpływie tymczasowego zakazu imigracji za pośrednictwem mediów społecznych i głównego nurtu pobudziło miliony ludzi do wyrażenia sprzeciwu wobec zakazu. Portrety naukowców i lekarzy dotkniętych zakazem podkreślały niezamierzone konsekwencje dla nauki i opieki zdrowotnej. Opowiadanie ludzkich historii jest skutecznym narzędziem szybkiego reagowania, które możemy wykorzystać, aby bronić naszych pacjentów.
Klinicyści i praktycy zdrowia publicznego mogą również łączyć siły, aby wykorzystać moc danych. Możemy monitorować i mierzyć wykorzystanie opieki zdrowotnej i wyniki zdrowotne. Lekarze mogą zwracać uwagę na wzorce w zakresie korzystania z opieki zdrowotnej wśród swoich imigrantów i komunikować niepokojące tendencje dla pracowników służby zdrowia. Niektóre wskaźniki dobrego samopoczucia dzieci – takie jak liczba osób zakwalifikowanych do Medicaid wśród kwalifikujących się dzieci rodziców urodzonych za granicą, odsetek kobiet w ciąży, przyjmowanie dodatkowych programów żywieniowych, uczęszczanie do szkół i raporty o zastraszaniu – są już monitorowane, co umożliwia porównanie i okresy powyborcze. Implikacje wyborcze dla nieudokumentowanych osób dorosłych mogą być bardziej skomplikowane w ocenie, ponieważ osoby dorosłe są często niewidoczne w tradycyjnych bazach danych z powodu barier w opiece i niewystarczającego gromadzenia odpowiednich danych socjodemograficznych (tj. Pochodzenie etniczne, kraj pochodzenia i preferencje językowe). Ważne jest opracowanie metod włączających, które uwzględniają unikalne potrzeby ukrytych populacji. Niektóre z istniejących środków mogą jednak wskazywać na efekt mrożący krew w żyłach, w tym wykorzystanie klinik bezpieczeństwa dla zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego, terminowość opieki prenatalnej, raporty na temat przemocy w rodzinie i przestępstwa z nienawiści (zwłaszcza napaści skutkujące wizytami oddziałów ratunkowych).
W 2007 roku nasza ciężarna pacjentka była reprezentowana przez jeden punkt danych w statystyce kiły Baltimore. Możemy współpracować, aby zapewnić, że w 2017 r. Taki przypadek nie pozostanie niewykryty w ciąży tylko po to, aby pojawić się w rejestrze przypadków kiły wrodzonej.
Istnieje wiele powodów, aby wspierać równy dostęp do opieki dla wszystkich, bez względu na narodowość. Obiektywna i rygorystyczna pod względem naukowym analiza danych będzie miała zasadnicze znaczenie dla wyjaśnienia związku między zdrowiem imigrantów a kosztami zdrowia publicznego i kosztów opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 8 marca 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Oddziału Chorób Zakaźnych, Departamentu Medycyny (KRP) i Oddziału Pediatrii (SP), Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa School of Medicine, Baltimore.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
Constable P, Aizenman NC. 69 Robotnicy imigranccy przetrzymywani w nalotach w rejonie Baltimore. Washington Post. 30 marca 2007 r. (Http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2007/03/29/AR2007032902359.html).

2. Prawo publiczne 104-193. 1996. Ustawa o odpowiedzialności osobistej i możliwości godzenia pracy z 1996 r. Washington, DC: Government Publishing Office (https://www.gpo.gov/fdsys/pkg/PLAW-104publ193/content-detail.html).

3. Watson T. Wewnątrz lodówki: egzekwowanie imigracji i efekty mrożące w uczestnictwie w Medicaid. Arkusz roboczy NBER nr. 16278. Cambridge, MA: National Bureau of Economic Research, sierpień 2010 (http://www.nber.org/papers/w16278.pdf).

4. Sommers BD, Gunja MZ, Finegold K, Musco T. Zmiany w zgłoszonych ubezpieczeniach, dostęp do opieki i zdrowia w ramach ustawy Affordable Care Act. JAMA 2015; 314: 366-374
Crossref Web of Science Medline
5. Obama BH. Uchylenie ACA bez wymiany – ryzyko dla amerykańskiej służby zdrowia. N Engl J Med 2017; 376: 297-299
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (3)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: opinie na temat leku contix, konsylium szamotuły, lisinoratio ]

Tags: , ,

No Responses to “Chilling Effect Opieka zdrowotna po wyborach Używana przez nieudokumentowane i mieszane rodziny cd”

 1. Sandra Says:

  Moja corka2latka ma wraz zapalenie oskrzeli czy podczas tej choroby można ją kąpać

 2. Gunhawk Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: nefrolog[...]

 3. Eryk Says:

  no tak, mam wysokie ciśnienie

 4. Julia Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do labioplastyka Warszawa[...]

 5. Papa Smurf Says:

  brak w niej witam i mineralow, ktore sa bardzo potrzebne do funkcjonowania

 6. Mad Rascal Says:

  [..] Cytowany fragment: implanty poznań[...]

 7. Przemysław Says:

  od 3 dni boli mnie brzuch z prawej strony kłuje mnie cos

Powiązane tematy z artykułem: konsylium szamotuły lisinoratio opinie na temat leku contix