Gabinety Stomatologiczne
Zdrowe zeby oraz ich leczenie

Chilling Effect Opieka zdrowotna po wyborach Używana przez nieudokumentowane i mieszane rodziny ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W 1996 r. Kongres przyjął ustawę o odpowiedzialności osobistej i możliwościach pracy, ograniczającą świadczenie usług federalnych i finansowanych przez państwo, takich jak opieka społeczna, opieka zdrowotna, emerytura i niepełnosprawność dla nieudokumentowanych imigrantów.2 Określony cel polegał na usunięciu zachęt do nielegalnych imigrantów . imigracja zapewniona przez dostępność świadczeń publicznych , chociaż ograniczenie korzyści nie wykazało migracji osób uciekających przed przemocą. Podczas gdy emigracja z Ameryki Łacińskiej nadal rosła, nastąpił gwałtowny spadek korzystania z usług publicznych wśród uprawnionych Latynosów, a opieka zdrowotna została przeniesiona z usług prewencyjnych na opiekę ratunkową o wyższym koszcie. Ściślejsza egzekwowanie prawa imigracyjnego wiązała się z efektem mrożenia , zmniejszającym udział Medicaid przez kwalifikujących się imigrantów Latynosów i ich rodziny, w tym dzieci urodzone w USA. 3. Nieudokumentowani rodzice-imigranci niechętni do interakcji z pracownikami w agencjach publicznych lub do wprowadzania ich informacji do rządowe bazy danych nie zapisały swoich dzieci w planach zdrowotnych ani innych korzyściach. Dzieciom o niskich dochodach, które miały najwięcej do stracenia po tym, jak zostały pominięte w programach bezpieczeństwa, nieproporcjonalnie ucierpiały. W międzyczasie, emigracja-egzekwowanie prawa i antyimigracyjny sentyment woskował się i zmalał w zależności od gospodarki, bieżących wydarzeń i środowiska politycznego. Antyimigracyjna retoryka osiągnęła jednak niespotykany dotąd poziom w trakcie i po kampanii wyborczej w 2016 roku. Populistyczna narracja, znana w Europie i na przestrzeni dziejów, obwiniała imigrantów za wiele wyzwań hrabstwa, w tym stagnację płac i miejsc pracy dla klasy średniej. Ten łatwy argument pomija niewygodny fakt, że prawie wszyscy Amerykanie korzystają w pewnym stopniu z nieudokumentowanej pracy imigranckiej – kiedy jemy w restauracjach, cieszymy się czystymi komercyjnymi przestrzeniami, podziwiając nową konstrukcję lub jedząc wyprodukowane przez USA produkty.
Chociaż administracja Obamy przyjęła różnorodność i uznała wkład imigrantów w nasz naród, postęp reform imigracyjnych był rozczarowujący, a deportacje osiągnęły niespotykane dotąd rozmiary. The Affordable Care Act (ACA) i ekspansja Medicaid wykluczały nieudokumentowanych imigrantów, ale nadal przynosiły korzyści wielu latynoskim rodzinom, w tym dzieciom. Początkowa absorpcja wśród Latynosów była powolna, ale po wprowadzeniu poprawek w celu rozpowszechnienia informacji i ułatwienia rejestracji za pomocą dwujęzycznych nawigatorów zdrowia na zaufanych stronach społeczności, wzrosła liczba zapisów, a Latynosi odnotowali większe zyski w zakresie ochrony ubezpieczeniowej niż jakakolwiek inna grupa4.
Dziś losy ACA są niejasne, co ma wpływ na miliony Amerykanów.5 Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zmieni się dostęp do opieki medycznej, ale jest pewne, że nielegalni imigranci, którzy nigdy nie byli uprawnieni do świadczeń ACA, nie będą mieli lepszego dostępu do opieki. Dostęp może być znacznie ograniczony, jeżeli kary finansowe zostaną nałożone na państwa lub miasta, które odmawiają współpracy z ICE. Zbytnie restrykcje w zakresie podstawowych usług publicznych, takich jak szkoły lub publiczne kliniki zdrowia, są mało prawdopodobne, zważywszy, że takie środki zostały uznane za niekonstytucyjne w latach 90. (California Proposition 187), ale dostęp do nich mógłby zostać ograniczony przez wymaganie wydawania przez rząd karty identyfikacyjnej lub numeru ubezpieczenia społecznego w federalnych ośrodkach zdrowia lub klinikach służby zdrowia
[podobne: afatynib, konsylium szamotuły Warszawa, konsylium szamotuły ]

Tags: , ,

No Responses to “Chilling Effect Opieka zdrowotna po wyborach Używana przez nieudokumentowane i mieszane rodziny ad”

 1. Milena Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: akcesoria dla niepełnosprawnych[...]

 2. Tomasz Says:

  Hej mam nawracający problem z synkiem

 3. Tomasz Says:

  [..] Cytowany fragment: leczenie depresji[...]

 4. Marlena Says:

  no to niegroźne czy nie?

 5. Jędrzej Says:

  [..] Cytowany fragment: stomatolog wrocław[...]

 6. Alpha Says:

  Początkowo wykonaliśmy test na alergie i nic nie wyszło

Powiązane tematy z artykułem: afatynib aktywator wody atara golden konsylium szamotuły